Ixakideak

Egungo ixakideak

Izena Lan mota Posta helbidea Telefonoa Webgunea
1 Itziar Aduriz Irakaslea itziar.aduriz[abildua|at]ub.edu 93-4034698 (UB) Argitalpenak Proiektuak
2 Rodrigo Agerri Irakaslea rodrigo.agerri[abildua|at]ehu.eus 943 015046 ragerri.github.io/ Argitalpenak Proiektuak
3 Eneko Agirre Irakaslea e.agirre[abildua|at]ehu.eus 943015019 ixa2.si.ehu.es/eneko Argitalpenak Proiektuak
4 Itziar Aldabe Ikertzailea itziar.aldabe[abildua|at]ehu.eus 943-015425 ixa2.si.ehu.es/ialdabe Argitalpenak Proiektuak
5 Izaskun Aldezabal Irakaslea izaskun.aldezabal[abildua|at]ehu.eus 943-017194 (Gipuzkoako Ingeniaritza Eskola) Argitalpenak Proiektuak
6 Iñaki Alegria Irakaslea i.alegria[abildua|at]ehu.eus 943-015076 Argitalpenak Proiektuak
7 Bittor Alkain Ikertzailea bittor.alkain@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
8 Jon Alkorta Irakaslea jon.alkorta[abildua|at]ehu.eus 943-018397 (Korta eraikina) // 945-014204 (Hezkuntza eta Kirol Fakultatea) Argitalpenak Proiektuak
9 Iñigo Alonso Ikertzailea FPI ialonso134@ikasle.ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
10 Begoña Altuna Ikertzailea begona.altuna[abildua|at]ehu.eus 943-018396 Argitalpenak Proiektuak
11 Edgar Andrés Ikertzailea FPI edgar.andres@ehu.eus 946015321 Argitalpenak Proiektuak
12 Olatz Ansa Irakaslea olatz.ansa[abildua|at]ehu.eus 943-017230 (Bulegoa) / 943-015061(Informatika) Argitalpenak Proiektuak
13 Nora Aranberri Irakaslea nora.aranberri[abildua|at]ehu.eus 943-018397 (Korta) 945-014012 (Gasteiz) Argitalpenak Proiektuak
14 Maxux Aranzabe Irakaslea maxux.aranzabe[abildua|at]ehu.eus 943-018398 (Korta) 943-015176 (Kimika) Argitalpenak Proiektuak
15 Xabier Arregi Irakaslea xabier.arregi[abildua|at]ehu.eus 943-018052 Argitalpenak Proiektuak
16 Olatz Arregi Irakaslea olatz.arregi[abildua|at]ehu.eus 943-015079 Argitalpenak Proiektuak
17 Ekain Arrieta Ikertzailea FPI ekain.arrieta@ehu.eus 943-018398 (Korta eraikina) Argitalpenak Proiektuak
18 Jose Mari Arriola Irakaslea josemaria.arriola[abildua|at]ehu.eus 943-015428 Argitalpenak Proiektuak
19 Xabier Artola Irakaslea xabier.artola[abildua|at]ehu.eus (34) 943-015074 Argitalpenak Proiektuak
20 Aitziber Atutxa Irakaslea aitziber.atucha[abildua|at]ehu.eus 94-6014467 Argitalpenak Proiektuak
21 Unai Atutxa Ikertzailea FPI unai.atutxa@ehu.eus 946 01 4651 Argitalpenak Proiektuak
22 Gorka Azkune Irakaslea gorka.azcune@ehu.eus 943 015024 gazkune.github.io Argitalpenak Proiektuak
23 Jeremy Barnes Irakaslea jeremy.barnes@ehu.eus jerbarnes.github.io Argitalpenak Proiektuak
24 Ander Barrena Irakaslea ander.barrena[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
25 Kepa Bengoetxea Irakaslea kepa.bengoetxea[abildua|at]ehu.eus 946-014399 https://orcid.org/0000-0002-0289-6897 Argitalpenak Proiektuak
26 Alberto Blanco Ikertzailea FPI alberto.blanco@ehu.eus 946013239 Argitalpenak Proiektuak
27 Jon Ander Campos Ikertzailea FPI jonander.campos[abildua|at]ehu.eus 943-018837 Argitalpenak Proiektuak
28 Arantza Casillas Irakaslea arantza.casillas[abildua|at]ehu.eus 14-5321 Argitalpenak Proiektuak
29 Iker Delaiglesia Ikertzailea iker.delaiglesia@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
30 Arantza Díaz de Ilarraza Irakaslea a.diazdeilarraza[abildua|at]ehu.eus 943-018150 Argitalpenak Proiektuak
31 Nayla Escribano Ikertzailea FPI nayla.escribano@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
32 Ainara Estarrona Ikertzailea ainara.estarrona[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
33 Izaskun Etxeberria Irakaslea izaskun.etxeberria[abildua|at]ehu.eus 943015099 Argitalpenak Proiektuak
34 Nerea Ezeiza Irakaslea n.ezeiza[abildua|at]ehu.eus 943-015042 / 943-018029 Argitalpenak Proiektuak
35 Aritz Farwell Ikertzailea aritz.farwell@ehu.eus 943 01 5683 Argitalpenak Proiektuak
36 Kike Fernandez Teknikaria kike.fernandez[abildua|at]ehu.eus 943 015299 Argitalpenak Proiektuak
37 Joseba Fernandez de Landa Ikertzailea FPI joseba.fernandezdelanda@ehu.eus 943-015110 Argitalpenak Proiektuak
38 Iker García Ikertzailea FPI iker.garciaf[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
39 Iakes Goenaga Ikertzailea iakes.goenaga[abildua|at]ehu.eus 943018933 Argitalpenak Proiektuak
40 Josu Goikoetxea Irakaslea josu.goikoetxea[abildua|at]ehu.eus 946-014471 (Bilbo) Argitalpenak Proiektuak
41 Koldo Gojenola Irakaslea koldo.gojenola[abildua|at]ehu.eus 144401 (EHUtik) / 94-6014401 Argitalpenak Proiektuak
42 Itziar Gonzalez-Dios Irakaslea itziar.gonzalezd[abildua|at]ehu.eus 943-015110 // 14 4416 (Bilbo, astearte/ostiral) Argitalpenak Proiektuak
43 Uxoa Iñurrieta Ikertzailea usoa.inurrieta[abildua|at]ehu.eus 943-018060 (Informatika) / 943-017194 (Ingeniaritza) Argitalpenak Proiektuak
44 Mikel Iruskieta Irakaslea mikel.iruskieta[abildua|at]ehu.eus 94601-7569 ixa2.si.ehu.es/iruskieta/ Argitalpenak Proiektuak
45 Gorka Labaka Irakaslea gorka.labaka[abildua|at]ehu.eus 946-014486 (Bilbo) / 943-018307 (Korta) Argitalpenak Proiektuak
46 Nuria Lebeña Ikertzailea nuria.lebena@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
47 Mikel Lersundi Irakaslea mikel.lersundi[abildua|at]ehu.eus 943017369 (Erizaintza) Argitalpenak Proiektuak
48 Iñigo López Irakaslea inigo.lopez[abildua|at]ehu.eus 943-018043 www.inigolopezgazpio.net Argitalpenak Proiektuak
49 Oier Lopez de Lacalle Irakaslea oier.lopezdelacalle[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
50 Amaia Lorenzo Administrazio teknikaria amaia.lorenzo[abildua|at]ehu.eus +34 943 015172 Argitalpenak Proiektuak
51 Esther Miranda Teknikaria esther.miranda[abildua|at]ehu.eus 943-015131 Argitalpenak Proiektuak
52 Adrian Nuñez Ikertzailea adrian.nunez@ehu.eus 946-014359 Argitalpenak Proiektuak
53 Aitor Ormazabal Ikertzailea FPI aitor.ormazabal@ehu.eus 943-015110 Argitalpenak Proiektuak
54 Maite Oronoz Irakaslea maite.oronoz[abildua|at]ehu.eus 943-015298 Argitalpenak Proiektuak
55 Arantxa Otegi Ikertzailea arantza.otegi[abildua|at]ehu.eus 943-015110 Argitalpenak Proiektuak
56 Alicia Pérez Irakaslea alicia.perez[abildua|at]ehu.eus 946017432 Argitalpenak Proiektuak
57 Olatz Perez de Viñaspre Irakaslea olatz.perezdevinaspre[abildua|at]ehu.eus 943-015089 Argitalpenak Proiektuak
58 German Rigau Irakaslea german.rigau[abildua|at]ehu.eus 943-015151 adimen.si.ehu.es/~rigau Argitalpenak Proiektuak
59 Oscar Sainz Ikertzailea FPI oscar.sainz@ehu.eus 943018060 Argitalpenak Proiektuak
60 Ander Salaberria Ikertzailea FPI ander.salaberria[abildua|at]ehu.eus 943-018837 Argitalpenak Proiektuak
61 Elisa Sanchez Ikertzailea FPI elisa.sanchez@ehu.eus 943018060 Argitalpenak Proiektuak
62 Kepa Sarasola Irakaslea kepa.sarasola[abildua|at]ehu.eus 943-018154 Argitalpenak Proiektuak
63 Ander Soraluze Irakaslea ander.soraluze[abildua|at]ehu.eus 943-017114 Argitalpenak Proiektuak
64 Aitor Soroa Irakaslea a.soroa[abildua|at]ehu.eus 943-015040 ixa2.si.ehu.es/asoroa/ Argitalpenak Proiektuak
65 Xabier Soto Ikertzailea FPI xabier.soto@ehu.eus 943-018397 Argitalpenak Proiektuak
66 Olia Toporkov Ikertzailea FPI olia.toporkov@ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
67 Suna Şeyma Uçar Ikertzailea FPI sunaseyma.ucar@ehu.eus 8849 (Korta) Argitalpenak Proiektuak
68 Ruben Urizar Irakaslea ruben.urizar[abildua|at]ehu.eus 943 01 7009 (Bulegoa) / 943 01 8396 (Korta) Argitalpenak Proiektuak
69 Maite Urra Ikertzailea maite.urra@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
70 Igone Zabala Irakaslea igone.zabala[abildua|at]ehu.eus 946-012699 Argitalpenak Proiektuak